Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

3. ON-LINE soustředění za námi!

27.-28.2.2021 proběhlo v naší taneční skupině LDance již třetí soustředění on-line formou přes aplikaci ZOOM. Ano, není to jako osobní kontakt, tréninky v kolektivu na tanečních sálech, soustředění v horách, kde jsme všichni spolu. Ale i tak je to TANEC, který nás všechny spojuje a je pro nás důležitý.

 

Momentální vládní situace nám stále neumožňuje se setkávat společně, a tak i nadále pokračujeme v on-line lekcích. Tato soustředění nám vždy na konci daného měsíce nabídnou něco víc než jen klasické taneční tréninky kategorií či kondiční přípravu. Lekce s našimi trenéry a tanečníky a také dvě lekce s pozvanými lektory, kteří si každý měsíc připraví zajímavé streetové choreografie, contemporary sestavy, či lekce kondiční přípravy nebo gymnastiky. Všem těmto tanečníkům patří velké díky, za to že se podílejí na bohatém programu našich tanečníků, rozvíjejí tak jejich pohybové schopnosti, zlepšují paměť při učení nových choreografií a stejně tak zlepšují jejich fyzickou zdatnost, výdrž a flexibilitu těla. Což je pro nás tanečníky velmi důležité.

 

Během třetího on-line soustředění nás navštívil Patrik Ulman, kterého můžete znát z finále Talent mánie (nynější Československo má talent), kde se svým parťákem Zdeňkem Kremláčkem vystupovali pod názvem Hybrids Crew a tančili electric boogie, nebo-li robot dance. Oba dva jsou přeborníci v tomto oboru. Pyšní se několika tituly. O Patrikovi se zmíníme ještě více, již brzy.


Jako druhá pozvaná tanečnice byla naše oblíbená Michaela Macháčková, alias Mikaela Gyal Unity. Míša se věnuje jamajskému stylu Dancehall a vzdělává se na mnoha workshopech a seminářích u nás v tuzemsku, ale i v zahraničí. Nejednou navštívila meku Dancehallu Jamajku a učila se od těch nejlepších, kteří styl Dancehall vytvořili. Vyrůstala v tanečním studiu Roots Company v Ostravě a momentálně žije v Praze, kde působí jako tanečnice v mnoha muzikálových inscenacích. Můžete ji také vidět v televizní show Tvoje tvář má známý hlas.


Co říkáte? Přemýšlíte také, že by jste si u nás zkusili on-line taneční lekce a něčemu novému se přiučili? I vy můžete být u toho s námi! 4.on-line soustředění je za dveřmi a bude se konat na konci března, tj. 27.-28.3. a za poplatek 149,- na den. Můžete si tak užít 4 lekce během jednoho dne a zkusit si tak zatančit u sebe doma. Navíc, opětovně nás navštíví dva lektoři z jiných tanečních studií. A to za to přeci stojí! Tak neváhejte, koukněte se na událost na Facebooku LDance a užijte si víkend plný tance a pohybu!


Těšíme se na vás!