Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

LDance Summer 3 v plném proudu...

Zdravíme všechny z Italského Cesenatica. V úterý 22.8. nastal den D a v 15:30 vyrazila 48 členná posádka na již 3.ročník tanečního zájezdu LDance Summer. Po 16 hodinách v autobuse jsme konečně dorazili na místo.


Delegátka Campu Pineta sul Mare v Cesenaticu už nás očekávala. Po pár drobných instrukcích jsme se konečně vydali směr pláž poprvé pozdravit moře. Vzhledem k tomu, že byla cesta velmi náročná a moc jsme toho nenaspali, první den byl odpočinkový. Po rozdělení ubytování a vybalení, jsme vyrazili na pláž odpočívat a nachytat první sluneční paprsky na naše těla. V 18 hodin nás čekala informační schůzka a po půl hodině konečně první večeře. Hádejte, co jsme měli dobrého? No přeci kynuté knedlíky s jahodovou marmeládou, na kterých jsme si opravdu pochutnali. Po večeři jsme se vydali do centra Cesenatica na výbornou zmrzlinu a narazili na vystoupení místního tanečního clubu. A tak jsme shlédli pár tanečních vystoupení a huraaaa na kutě.

Ve čtvrtek v 7:45 nás probudil budíček a v 8 hodin už byli všichni připraveni na ranní běh po pláži a následnou rozcvičku. Dopolední program jsme strávili u bazénu v campu, kde jsme tančili s místními animátory a na oplátku jsme zase my zatančili jim. Po obědě jsme si všichni odpočinuli, abychom v 15 hodin mohli vyrazit na pláž. Na pláži jsme se slunili a tančili. Tentokrát vedla taneční trénink Domča, učila 3 choreografie na pondělní vystoupení, které nás čeká v sousedním kempu. V 18:00 jsme se museli vrátit do campu na večeři. Po večeři jsme děti rozdělili do 3 týmů, povídali si o lásce a na konec ukončili čtvrteční den tanečkem na diskotéce u bazénu.

No co Vám budeme povídat, sluníčko nám tady paří, nebe je bez mráčku, tančíme a užíváme si každé chvilky strávené na tomto místě. Máme se v Itálii prostě BÁJEČNĚ!