Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

LDance Summer IV. - Čtvero ročních období

V létě jsme si spolu se zumba skupinou Zumidance z Těrlicka pro vás připravili hotel Dramalj, pobřeží Crikvenice, což je cca 10 hodin cesty z Havířova.

 

Datum: 20.8.-27.8. (6 nocí)

 

Odjezd v pondělí okolo 21 hod. večer z Havířova a příjezd k moři v dopoledních hodinách. S Příboráky to ještě nějak pořešíme, to se nebojte. Odjezd z Chorvatska opětovně večer 26.8. a návrat do Havířova v ranních hodinách.

 

Cena:

5900 Kč dítě (od 8 let může jet dítě samo pod naším dohledem)

6900 Kč dospělí - Ubytování ve 3-4 lůžkových pokojích. Tančit budeme na krásné terase i na pláži.

V ceně: ubytování, plná penze vč. celodenního pitného režimu (snídaně a večeře formou bufetu, obědy předem stanoveny), doprava autobusem, zdravotník a celodenní program pro děti, ale i dospělé (nejen taneční).

 

Využijte skupinové ceny zájezdu a pojeďte s námi! Můžete jet celé rodiny anebo nechte s námi jet jen děti! Od toho je tato taneční dovolená dělaná! Jedinou podmínkou dětí jedoucích s rodiči je, že se musí všechny děti zúčastňovat programu trenérů a organizátorů a rodiče nesmí do tohoto programu zasahovat. My se rádi o vaše dětičky postaráme a nejen o ně. Samozřejmě budeme velmi rádi, když budete jako rodiče tančit s námi a užijete si tak, nejen odpočinek, ale také i aktivní dovolenou pod dohledem kvalifikovaných instruktorů a trenérů. Můžete se těšit na lekce street dance stylů, zumby, latino rytmy, posilování s vlastním tělem a pomůckami, ranní běhy po pláži, kruhové tréninky, protahování, jógu a flexibilitu a přitom všem se kochat krásným výhledem na moře. No nezní to báječně?

Prosíme vás všechny, kteří mají o letošní již 4.ročník LDance Summer zájem, abyste se nám začali hlásit - prozatím stačí napsat jméno, příjmení a datum narození a poslat ho e-mailem na info@ldance.cz, ať můžeme zajišťovat ubytování a alespoň určitý počet míst bloknout.


Pište nejpozději do 22.1.!!!

Na přelomu ledna - února Vás budeme informovat a pošleme Vám závaznou přihlášku (smlouvu).


Budeme se na vás všechny těšit!

LDance

HMdance

Zumidance