Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Mistrovství ČR Czech Dance Masters 2021 ON-LINE


Určitě jste všichni postřehli, že se v neděli 7.2.2021 konalo na portálu Czech Dance Master ON-LINE Mistrovství České republiky v Hip-Hopu jednotlivců. A pro nás to byla první taneční zkušenost v této soutěži.


Své štěstí v on-line MČR vyzkoušely tři naše tanečnice z Příborské pobočky LDance. V dětské kategorii dívek nás reprezentovaly Anna Bajerová a Natálie Škulavíková. Obě bojovaly ve velké konkurenci 104 dívek. A ikdyž nepostoupily do semifinále MČR, postoupily do semifinále poháru prezidenta a skončily nakonec na těchto místech. Anna Bajerová 53.místo a Natálie Škulavíková 66. - 68.místo.


V hlavní věkové kategorii žen bojovala naše tanečnice a trenérka Adéla Kvitová v konkurenci 20 žen a skončila na krásném 15.místě.


Děkujeme všem třem tanečnicím za vzornou reprezentaci LDance, píli a práci, kterou věnovaly své domácí přípravě. Jsme moc rádi, že se v těchto těžkých dnech i nadále věnují tanci a neztrácejí naději. A svou volnou chvíli doma věnují vzdělávání a on-line tanečním tréninkům. Tímto gratulujeme vítězům a těšíme se na příště. Snad již osobně na tanečním parketu.


Natálie Škulavíková

Anna Bajerová

Adéla Kvitová