Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Motivační soutěž LDance zná své vítěze!

Jak jistě víte, během měsíce března, čekala naše tanečníky motivační soutěž. Abychom děti pořádně namotivovali, připravili jsme pro ně skvělé ceny. A i tak jsme se bohužel setkali s tím, že o soutěž až tak velký zájem z řad našich tanečníků nebyl. Což je bohužel velká škoda, ale samozřejmě také obrovská výhoda pro zúčastněné, kteří měli v tomto případě menší konkurenci.


A co děti vlastně čekalo? Tanečníci ze všech našich kategorií měli 2 týdny na to, aby si vytvořili vlastní streetovou choreografii v délce 45 s a více. Baby kategorie měla podmínky trošku odlišné a jejich sestava byla Freestyle bez určení tanečního stylu. Ti starší již museli zapřemýšlet, vybrat si hudbu, která je jim blízká a vytvořit na ni streetovou choreografii. Následně sestavu natočili a poslali. Mohli využít také vizuální pomůcky, speciální prostředí na natáčení videa, rekvizity, kulisy a případně i kostým. Všem jsme se během on-line tréninků snažili poradit, ať zkusí popustit svou fantazii a vymyslet něco opravdu originálního. A musíme říci, že se někteří s touto úlohou popasovali velmi dobře.


A jak to nakonec dopadlo a co na vítěze čeká?

Vítězové:


BABY - Nela Pospíšková

KIDS - Natálie Škulavíková

JUNIOR - Eliška Bukovjanová

HLAVNÍ - Nikki Vana


Ceny:


BABY - soukromá lekce s hlavní trenérkou Dášou Leinveberovou a plyšový medvěd s LDance tričkem.

KIDS - soukromá lekce s Patrikem Ulmanem, finalistou Talent Mánie a několika násobným mistrem Evropy v Electric boogie.

JUNIOR - výlet do Prahy s vedoucími LDance (Dášou a Honzou) do tanečního studia SECTOR a výběr jedné taneční lekce v tomto studiu.

HLAVNÍ - výlet do Prahy s vedoucími LDance (Dášou a Honzou) do tanečního studia SECTOR a výběr z jedné taneční lekce v tomto studiu.


Všem vítězům gratulujeme a poražení nezoufejte. Určitě pro Vás brzy připravíme další skvělou soutěž.


Vedoucí TS LDance