Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Konec roku za námi, prázdniny před námi…

A je to za námi. Konečně si může celý tým LDance včetně trenérek odpočinout. Začaly přeci prázdniny a my jsme je samozřejmě společně uvítali na ukončení školního roku s LDance na Zámečku v Havířově. O zábavu bylo postaráno, děti si mohly zasoutěžit na stanovištích o sladkou odměnu, od šikovné mladé malířky nechat namalovat nádherné kresby na obličej, ochutnat grilované speciality a pití a k tomu si skvěle zatancovat a shlédnout taneční vystoupení naší crew.

Celým programem nás doprovázel DJ Jiří Halák, který celé akci dodával parádní atmosféru. Z dáli se lynula vůně masových dobrot a především zvuk dětského smíchu, ale akce nezůstala bez slz. Nikdo však neplakal smutkem, nýbrž štěstím. Jako první naše tanečnice Evička, která v tento slavný den oslavila své 18.narozeniny a vstoupila tak do života dospěláků. Naše trenérka Dáša se na tajno domluvila s její rodinou a dovezli ji na předem určenou 18.hodinu na zámeček se zavázanýma očima, kde na ni čekala skupina s dortem a bujarým zpěvem.

Následovaly další slzy a to našich rodičů, především maminek, pro které jsme si s tanečníky připravili choreografii na konec programu s poděkováním. Choreografie vznikla na námět a slova z písně Pro mámu od známé skupiny Holki a celý text se nesl v duchu poděkování. Žádné oko nezůstalo suché. A jako poslední pláč přišel od naší trenérky. Není divu, že ji mají tanečníci rádi. Jako slova díků dostala mnoho krásných dárků, ale pro ni nejcennější náhrdelník od společnosti Swarovski. A teď už si všichni můžeme společne oddechnout, nabít energii a připravit se na další školní rok, který v září započnou nábory a především 2.ročník LDance Summer, tentokrát v italském Cesenatico.