Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Připojte se s námi ke sbírce pro dětskou onkologii v Brně!

Prosíme o POMOC!!! LDance se připojuje ke sbírce lízátek, bonbónů a dalších potřebných věcí pro dětičky z dětské onkologie v Brně.

Bohužel náš nejmenší maskotík skončil na tomto oddělení s nelehkou diagnózou a chtěli bychom všichni pomoct všem dětem vykouzlit úsměv v těchto těžkých chvílích trápení a bolesti. Víme, že je z nemoci nevyléčíme, ale ve chvílích, kdy je jim trošku lépe a dostanou sladkou odměnu od lékařů, je určitě velmi potěší.


Nebuďte lhostejní a myslete na druhé, jako myslí celý LDance. Strašně nás mrzí, že se nám naše kondiční trenérka se svým synem dostala do takovéto nelehké situace.


Pomáhejme společně! Stačí donést lízátka, bonbóny, nálepky, tetovačky, vlhčené ubrousky, plenky pro větší děti od 3 do 5 let aj. na trénink a nebo rovnou 16.9. do obchodního centra v Eláně na náš nábor od 10:00 do 17:00. Nebo nás kontaktuje na info@ldance.cz a domluvíme se na předání.


Předem Vám všem děkujeme a dětem a našemu maskotíkovi přejeme brzké uzdravení a jejich rodičům pevné nervy a dostatek síly.