Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

Taneční skupina LDance NOVĚ také v Příboře!!!

V neděli 5.6. se děti z LDance KIDS vydaly vláčkem na výlet do nedalekého Příbora, kde přijaly pozvání k vystoupení na Dni dětí. 


Okolo 10 hodiny jsme společně s trenérkou Dášou a tatínkem Kačky Fialové vyrazili osobním vlakem směr Ostrava Svinov, odtud rychlíkem do Studénky a nakonec motoráčkem do Příbora. Cestou jsme míjeli krásy okolních měst a obcí. Abychom se zbytečně nezdržovali, všichni tanečníci si po vzájemné domluvě učesali vlasy a připravili se na rychlou taneční akci.


Do Příbora jsme dorazili něco po půl 12 a okamžitě se přesunuli do místního, nově zrekonstruovaného kulturního domu, kde pro nás byla připravena šatna v zrcadlovém sále a sladká odměna, kterou si děti po vystoupení rozdělily. Zahřátí a protažení těla je samozřejmostí a tanečníci mohli vyrazit na parket. Vystoupili s choreografií Pojď si s námi zahrát Cand Crash a hned po svém vystoupení se všechny děti vydaly do davu přihlížejících diváků. A proč vlastně? Protože obdržely od své trenérky letáčky na nábor.

A o jaký nábor vlastně jde? 

Od nového školního roku otevíráme pobočku taneční skupiny LDance také v Příboře. I vy z Příbora můžete být od září naší součástí. Neváhejte a přijďte odpoledne 5.9. na náměstí Sigmunda Freuda, nebo v případě nepříznivého počasí do kulturního domu, přihlásit sebe nebo své ratolesti do naší taneční crew. Pokud Vám však termín nevyhovuje, nezoufejte a využijte k přihlášení formulář na webových stránkách v části Přihláška. 


Tím však náš výlet v Příboře nekončí!


Vzhledem k tomu, že se naše letošní taneční sezóna pomalinku, ale jistě blíží k samotnému konci, a od července už se všichni budeme těšit letním radovánkám, odpočinku a chvílím strávených s našimi nejbližšími a kamarády, jsou před námi finální úkoly, kterých se každoročně účastníme. A jedno z nich je promo focení. Vzniklé fotografie se poté využijí k prezentaci na webových stránkách, sociálních sítích a především letáčcích a plakátech na novou taneční sezónu, která započne již za pár týdnů, opět v září. 


A k tomu historie města Příbora a jeho architektura určitě vybízí. Proto jsme neváhali a pozvali si našeho dvorního fotografa Pavla Hrtoně, aby zvěčnil kategorii KIDS v zahradách zdejšího piaristického kláštera a také krásu místního náměstí, rodiště proslulého psychologa a zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda. A vy si nyní můžete pár těchto povedených fotografií prohlédnout zde na našem webu a další v galerii na facebooku.


Tak co na ně říkáte? Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše názory.