Tanec není to, co děláme, ale to, co jsme.

LDance Summer Camp

Domů   /    LDance Summer Camp

Taneční soustřědění pro členy i nečleny taneční skupiny LDance. Letní příprava tanečníků na podzimní sezónu, nácvik a procvičení základních a pokročilých tanečních sestav v různých streetových stylech (HipHop, House atd.), kondiční cvičení, tvorba choreografií pro nadcházející sezónu. V rámci pobytu se děti mohou také těšit na doprovodný program pomáhající stmelit kolektiv, odreagování se formou týmových her a programu připraveného instruktory a pozvanými lektory.

 

Nově možnost objednat SummerCamp trička!

V případě zájmu vyberte v přihlášce.

 

Příspěvky z pojišťovny

Můžete využít slevy u svého zaměstnavatele či pojišťovny. V takovém případě od vás potřebujeme fakturační údaje vašeho zaměstnavatele nebo formulář od zdravotní pojišťovny a částku, kterou byste chtěli na tábor využít.

Don Ox

HIP-HOP

Lenka Dryáková

DANCEHALL

Kate Blažek

HOUSE

Lukáš Dudík

LOCKING

Patrick Ulman

POPPING

Anet Dufy

HIP-HOP

S SEBOU
Taneční obuv, tréninkové oblečení (raději více triček, aby se mohli tanečníci převléknout do suchého oblečení), spodní prádlo, ponožky, pyžamo, plavky, hygienické potřeby, dezinfekce, ručník, láhev na pití.

DOPRAVA

Všichni tanečníci se dopraví do/z hotelu sami. Kdo má možnost vzít s sebou do auta někoho dalšího, prosíme o domluvu s organizátory tábora na info@ldance.cz. Stejně tak i ti, co auto nemají.

STRAVA

Plná penze (5x denně jídlo, svačinky, pitný režim)

MÍSTO KONÁNÍ

RS Palkovické Hůrky
739 14 Palkovice

Termín

5. - 9.8. 2024

Cena člen LDance

3900 Kč

Cena veřejnost

4900 Kč

AKTUÁLNÍ OBSAZENOST

37 /40

Platba ČLEN

Platba VEŘEJNOST

PODMÍNKY

Po vyplnění přihlášky prosíme o zaplacení zálohy 2000,-/dítě na účet LDance. Do zprávy pro příjemce napište příjmení dítěte. O přijetí platby Vás budeme následně informovat e-mailem. Doplatek musí být uhrazen nejpozději DO 30.6.2024.

 

Až po zaplacení zálohy bude místo rezervováno!

 

Číslo účtu: 2450267/0100